Usługi


Chemikolor - Kompleks biznesowo-logistyczny

Chemikolor oferuje do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz magazynowe dostępne na terenie naszej firmy. Lokalizacja: Biurowiec znajduje się przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta tj. ul. Aleksandrowskiej (Droga krajowa 72 kierunek: Konin) oraz ul. Szczecińskiej (kierunek Zgierz, A2) oraz w odległości ok. 2km od trasy krajowej nr.1 Dzięki tej lokalizacji biurowiec jest doskonałym punktem przy drogach biegnących z północy Polski na południe dzięki trasie nr 1 oraz ze wschodu na zachód dzięki trasie A2. Teren firmy jest ogrodzony z każdej strony oraz chroniony przez firmę ochroniarską przez 24h wraz z dyżurką i obsługą. Dojazd do biurowca i magazynów znajduje się od ulicy Morgowej 4. Na terenie firmy znajdują się miejsca parkingowe strzeżone, oraz parking przed ogrodzeniem niestrzeżony.

Biurowiec

Biurowiec posiada 5 kondygnacji. Jest wyposażony w wewnętrzną windę osobowo-towarową, oświetlenie jarzeniowe, instalację przeciwpożarową, ogrzewanie, w każdym pomieszczeniu zainstalowane są gniazda telefoniczne. Do biurowca podłączona jest głowica telekomunikacyjna dzięki czemu każda z wynajmujących pomieszczenia firm posiada możliwość podłączenia własnej lini telefonicznej i/lub sieci internetowej. W każdym pokoju są gniazda logiczne dzięki czemu można stworzyć własną sieć ethernetową.

Parkingi

50 miejsc parkingowych na terenie strzeżonym, dodatkowo przed biurowcem znajduje się niestrzeżony parking na ok. 15 samochodów przed ogrodzeniem i przed wjazdem na teren biurowca. Istnieje możliwość zarezerwowania miejsc parkingowych tylko dla potrzeb danej firmy wynajmującej pomieszczenia.

Magazyny

Oferujemy do wynajmu powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni do 2000m2, magazyny są w pełni ogrzewane, dostęp do magazynów odbywa się poprzez rampę załadowczą i/lub windy towarowe. Magazyny posiadają trzy windy towarowe w tym jedna zewnętrzna z dostępem bezpośrednio z placu. Magazyny są wydzielone dla każdej z firm wynajmującej powierzchnię magazynową.
Prowadzimy również pełną gospodarkę magazynową oraz stosowną dokumentację.